ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Я вітаю Вас у своєму онлайн-кабінеті. Давайте знайомитися. Я юрист адвокат Макаров Ігор Михайлович. Вже понад 10 років клієнти довіряють мені захист своїх правових інтересів у різних категоріях справ: кримінальних, цивільних, сімейних, трудових, житлових, спадкових, господарських. Юридичні послуги та консультації надаю на території Одеси, Одеської області та всіх міст України, а також на території країн СНД та Європи.

Кому я надаю послуги адвоката?

Мої клієнти – це громадяни та представники бізнесу, які потребують юридичної допомоги, починаючи від роз'яснення будь-яких питань і закінчуючи складанням необхідних документів та представництвом у державних установах, правоохоронних органах та в суді.

Чому клієнти довіряють мені?

Багатолітній досвід роботи адвокатом дозволяє мені надавати юридичні послуги кваліфіковано та професійно, враховуючи всі «тонкощі» тих чи інших відносин. А ведення справ на території різних областей нашої країни та практика в інших країнах дозволили мені зібрати досвід колег, узагальнити думки суддів та інших правозастосовців з різних питань, що дає можливість прогнозувати результат тієї чи іншої справи та давати об'єктивну оцінку ситуації, що склалася у клієнта. >

Які юридичні переваги отримують мої клієнти?

1. Насамперед, вони отримують чіткі та зрозумілі відповіді на свої запитання та грамотно складені документи. Я відстежую всі зміни у законодавстві, аналізую юридичну практику і тому надаю клієнтам лише актуальну інформацію.

2. Мої клієнти заощаджують свій час. Їм не доводиться самостійно звертатися до тих чи інших інстанцій, годинами стояти в чергах і багато разів приносити різні папери або виправляти їх.

3. Мої клієнти захищені від правових помилок "незнання". Я аналізую роль мого клієнта в кожній конкретній ситуації, чітко позначаю його права та обов'язки, допомагаю оцінити можливі ризики та уникнути їх.

4. Клієнти отримують допомогу адвоката завжди, коли вона потрібна. Я працюю цілодобово, тому готовий вирішувати проблему клієнта у будь-який час.

5. Кожен клієнт спілкується безпосередньо зі мною. А отже, йому не доводиться спілкуватися із секретарями та помічниками, очікуючи вирішення свого питання. Він спілкується безпосередньо з фахівцем та швидко отримує прямі відповіді.

Якщо Ви потребуєте допомоги досвідченого юриста та адвоката, Ви звернулися за адресою.

Послуги ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ